Hurda Alüminyum Alanlar

Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum, gümüş renkte, atom numarası 13 olan hafif bir metaldir. Paslanmaya karşı üstün direnci vardır. Alüminyum tüm dünyada hafiflik ve yüksek dayanıklılık özelliklerinden dolayı yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektrik iletkenliği konusunda iyi bir iletkendir. Gümüş,  bakır  ve altın'dan sonra gelmektedir.

Alüminyum, tüm bu hafiflik, toksin madde içermeyen, dayanıklılık, kolay şekil verebilmesi özellikleriyle ülkemizde de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaygın kullanımından dolayı, alüminyum hurdası da en çok alış verişi yapılan hurda çeşitlerindendir.

Hurda Alüminyum Alımı

Üretim artığı hurda alüminyumlar, içecek kutularının alüminyum artıkları, araç jantı hurdaları, alüminyum mutfak eşyalarının hurdaları başta olmak üzere, ülkemizde hurda alüminyum elde edilen, alüminyum profil doğrama atölyelerinde, alüminyum tabela imalatında, mutfak aletlerinin üretiminde kısacası alüminyum imalatı yapan pek çok atölye ve fabrikada geri dönüştürülerek kullanılmaktadır.

Alüminyum Hurda Kilo Fiyatı

Alüminyum hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak alüminyum hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız alüminyum miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü alüminyum hurdacısı olmuş, ve alüminyum fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada alüminyum hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.

Hurda Alüminyum Alan Yerler

Alüminyum hurdalarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekibimiz yerinde inceleme yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Alüminyum hurdası satmak için telefon numaramızı hemen arayın.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Ezel Hurda Metal olarak alüminyum hurda alıyoruz. Hurda alüminyum piyasası üzerinde alım yapıyoruz. Hurda alüminyum kilo fiyatı üzerine %25 fazla ödeme yapıyoruz. İstanbul'da alüminyum hurdası alan hurdacı firmamızdan mutlaka fiyat teklifi alın. En yüksek fiyatla alüminyum hurdası alan fabrikalar arasında öncüyüz.