Bronz Hurda Alımı

Bronz Hurda Alımı

Hurda bronz, tunç olarak da bilinir. Bronz, bakırın önemli bir alaşımıdır. Önceleri bakır ve kalaydan meydana gelen bakır alaşımlarına bronz denilmekteydi. Ancak günümüzde bronz terimi bakırın "bakır-nikel, bakır-berilyum ve bakır-çinko (pirinç)" alaşımı dışındaki bütün alaşımları için kullanılmaktadır. Bakırın çinkoyla yaptığı alaşıma ise  Pirinç  denir. %10 çinko içeren pirince ise ticari bronz da denilmektedir. Bronz, bakırdan daha serttir, daha kolay erir ve kalıba daha kolay dökülür. Bazı bronzlar demirden bile daha serttir.

Hurda Bronz Çeşitleri

  • Kalay Bronz
  • Kurşun Bronz Hurda
  • Fosfor Bronz Hurdası
  • Alüminyum Bronz Hurda
  • Pirinç Alaşımlı Alüminyum Bronz

Hurda Bronz Alımı

İstanbul'da bronz alımı için yerinize geliyoruz. Bronz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul hurdacılık sektörünün öncü firmalarından Ezel Hurda Metal ile sizlerde kolay hurda bronz satabilirsiniz. Tek yapmanız gerekenin bizi aramak olduğu unutmayın. Hurda bronz fiyatları için lütfen telefon edin.

Bronz Hurda Geri Dönüşüm

Fabrikalarda kolay işlenebildiği için tercih edilir. Hurda bronz, çoğunlukla makina artığı olarak temin edilmektedir. Bronz hurda alımı için fabrikalara ücretsiz konteyner bırakıyoruz. İmalathanenizin bir köşesinde bulunacak olan konteynerimiz sayesinde hurda bronzun etrafa dağılmasını önlemiş oluyoruz. Geri dönüşümde oldukça önemli bir paya sahip olan bronz hurda alım satımı firmamızın öncelik verdiği faaliyetler arasındadır.