Döküm Hurda Alanlar

Döküm Hurda Alanlar

Dökme demirler, %2'den fazla karbon oranı içeren  demir -karbon alaşımlarıdır. Mutfak eşyası üsretiminde yaygın şekilde tercih edilen metaller gurubundadır.

Pik döküm hurdası fabrikaların makine artıkları arasında yüklü miktarda bulunur. Isıtma sistemleri ve sobaların gövde kısmında kullanılır. Eski tip hurda kalorifer petekleri döküm hurdası sınıfında değerlendirilebilir. Sert ve kolay kırılabilen bir yapıya sahiptir.

Hurda Döküm Alımı

Her çeşit döküm makine, döküm petek ve diğer türde döküm hurdası alım satımı yapıyoruz. Ezel hurda metal olarak hurda döküm alımı için adresinize kadar geliyoruz. Fabrikalara atık durumdaki döküm malzemeleri biriktirmek maksadıyla ücretsiz hurda toplama vagonu bırakıyoruz. Konteyner içerisinde biriken döküm hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Döküm Hurdası Alım Satımı

İstanbul genelinde döküm hurdası alım satımı yapmaktayız. Hurda pik kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Çoğunlukla metallerin ömrünü uzatmak için döküm alaşımlar yapılır. Hurda dökümler kullanım ömrünü tamamladıktan sonra geri dönüşüme gönderilebilir.

Hurda Döküm Fiyatları

Döküm hurdası kilo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda döküm kg fiyatı belirlenirken uğradığı korozyona göre fiyat değişebilir. Bu sebeple sizlere doğrudan hurda döküm fiyatı vermek istemiyoruz. Telefonla bize ulaşarak elinizdeki döküm hurdasının miktarını ve yerini bildirin. Kentsel dönüşüm sayesinde hurda dökümlerin piyasadaki fiyatı artış göstermeye başladı. Bu yükselişten kazançlı çıkmak sizin de hakkınız.

Döküm Hurda Alan Yerler

Hurda döküm alan fabrikalar ile doğrudan bağlantılıyız. Her ne kadar döküm hurdası piyasası yakından takip edilse de fiyatlandırmalar anlık olarak yapılmaktadır. Anlık hurda fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz.

Döküm hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak döküm hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız döküm miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü döküm hurdacısı olmuş, ve döküm fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada döküm hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.