Elektronik Hurda

Elektronik Hurda

Elektronik eşyalar bir kez bozulduğunda bazen kurtarılması mümkün olmadığından bazen de, sürekli gelişen bir sektör olduğundan, tüketicilerin bozulan eşyayı tamir ettirmek yerine yenisini satın alma alışkanlığından dolayı, bu ürünlerden geriye kalan malzemeler elektronik hurdalarını oluşturmaktadır.

Elektronik hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak elektronik hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız elektronik miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü elektronik hurdacısı olmuş, ve elektronik fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada elektronik hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.

Elektronik Hurda Alımı

Banka hurdası, alıyoruz. Elektronik hurda alımı için bizi arayın. Teknolojik çöplük olmuş teknik ekipmanlar nakit paraya dönüşüyor. Her türlü elektronik hurda alımı yapan hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Bilgisayar hurdası, cep telefonu hurdası alımı yapıyoruz. Buzdolabı hurdası alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi alım satımı yapıyoruz. Hurda anakart alımında nakit ödeme yapıyoruz.

  • Banka hurdası alımı
  • İnternet cafe hurdası
  • Bilgisayar teknik servis hurdası
  • Beyaz eşya servisi hurdası
  • Elektronik kart hurdası

Elektronik hurdası için bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekibimiz yerinde inceleme yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Elektronik hurdaları satmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan veya whatsapp hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.