Hurda Çelik

Hurda Çelik

Çelik, demir elementi ile genellikle yüzde 1'e yakın bir oranda karbon miktarının bileşiminden meydana gelen bir alaşımdır. Çelik alaşımındaki karbon miktarları çeliğin sınıflandırılmasında etkin rol oynar. Alaşımda kullanılan karbon miktarı genellikle %0,2 ila %2,1 oranında değişir.

Karbon genel olarak demir' in alaşımlayıcı maddesi olsa da demir elementini alaşımlamada magnezyum, krom, vanadyum ve volfram gibi farklı elementler de kullanılabilir. Karbon ve diğer elementler demir atomundaki kristal kafeslerin kayarak birbirini geçmesini engelleyerek sertleşme aracı rolü üstlenirler. Böylece demirden daha sert ve daha sağlam çelik elde edilir.

Asil Çelik hurda alım fiyatları için lütfen arayın. Hurda çelik alan yerler içerisinde en iyi fiyatı biz veriyoruz. Çelik hurdası alımı yapıyoruz.

Çelik hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak çelik hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız çelik miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü çelik hurdacısı olmuş, ve çelik fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada çelik hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.

Çelik hurdalarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekibimiz yerinde inceleme yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Çelik hurdalarınızı satmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan veya whatsapp hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.