Hurda Demir

Hurda Demir

Demir, sanayide en çok kullanılan metaldir. Tüm dünyada üretilen metallerin %95'i demirdir. Düşük fiyatı ve yüksek mukavemet özelliklerinden dolayı demir, otomotiv, gemi gövdesi, ve inşaatların yapısal malzemesi olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Ayrıca karbonla bileşiminden çelik üretilir. Karbon genel olarak demir' in alaşımlayıcı maddesi olsa da demir elementini alaşımlamada magnezyum, krom , vanadyum ve volfram gibi farklı elementler de kullanılabilir.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Demir hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak demir hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız demir miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü demir hurdacısı olmuş, ve demir fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada demir hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.

Hurda Demir Alan Yerler

Demir hurdalarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekibimiz yerinde inceleme yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Demir hurdası satmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hurda Demir Alan Firmalar

Hurda demir, İstanbul hurdacılık sektöründe en çok ticareti yapılan hurda metaldir. Kentsel dönüşüm ile yıkılan binalardan çıkan inşaat demiri hurdası kolaylıkla alıcı bulabilmektedir.

Demir dünyada bulunan en yaygın mineraller arasında olduğundan piyasada yoğun miktarda bulunur. Tarih boyunca bir çok alanda kullanılan demir, savunma sanayisinden inşaata kadar tüm sektörlerin vazgeçilmezi olmuştur.

Hurda Demir Çeşitleri

  • DKP ve Ekstra Hurda Demir
  • PİK Döküm Hurda Demir
  • Toplama Hurda Demir
  • Hurda Demir Profil
  • Karışık Hurda Demir
  • Hurda Demir Boru
  • İnşaat Demiri Hurdası
  • Hurda Demir Talaş

Demir piyasada çok bulunan ucuz bir metaldir. Ancak piyasadaki çokluğuyla hurdacıların en çok alıp sattığı hurda çeşidi olmuştur.

Hurda Demir Alımı

Demir hurdası, geri dönüşüm esnasında özelliği kaybetmeyen bir metal çeşididir. Diğer hurda metaller korozyona uğrarken demir hurdasında korozyon miktarı yok denecek kadar azdır. Böylece geri dönüşümde yenilebilir hammaddeye dönüştürülmesi kolaydır. Hurda demir alımı hemen hemen her hurdacının sektöre başlangıç hikayesinde yer edinir.