Hurda Kurşun Alım Satımı

Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun, hava, su ve toprak yoluyla, solunumla ve besinlere karışarak biyolojik sistemlere giren son derece zehirleyici özelliklere sahip bir metaldir. Bu sebeple doğada atık olarak bulunması son derece zararlıdır. Doğadaki atık miktarını azaltacağından, kurşunun geri dönüşüme verilmesi son derece önemlidir.

Kurşun, akü imalatı, kablo izolasyonu, mermi(kurşun) üretimi, alaşımlar, kimyasal maddeler ve pigmentler, radyasyon yalıtımları ve benzine katılması gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak kurşun hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz. Kurşun hurdasını yerinden değerinden alıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun, günümüzde yaygın olarak kullanılan tüm malzemelerden daha yüksek geri dönüşüm oranına sahiptir. Hurda kurşun geri dönüşümde hızlıca hammaddeye çevrilebiliyor. Bu sebeple kurşun hurdası alım satımı yapmak hurdacıların vazgeçilmesi arasındadır. Hurda kurşun levha, hurda cami kurşunu en sık rastlanan kurşun arasındadır.

Dünya genelinde her yıl milyonlarca ürün kurşun kullanılarak üretilmektedir. Üretilen ve kullanılan kurşunun yarısından fazlası geri dönüşüm ile elde edilmiştir. Kurşun doğada kendiliğinden oluşan bir elementtir. Dolayısıyla, geri dönüşüm ile elde edilen kalite madencilikteki birincil metalinkiyle aynı orandadır. Bu da kurşun hurdasının değerini arttırmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Firmalar

Kurşun hurdası alan yerler içindeyiz. İstanbul'da hurda kurşun alan hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda kurşun zamanımızın önemli elementleri içerisindedir. Akü'den izolasyona çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Ancak kurşun malzemelerin çoğu doğadan çıkarılan ham kurşundan değil, geri dönüşümden elde edilen lead'ler ile üretilmektedir.

Anlık Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun kilo fiyatı anlık olarak değişir. En güncel kurşun hurda fiyatı öğrenmek için Ezel Hurda Metal ile görüşebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi veriyor. İstanbul hurda piyasası üzerindeki fiyat listemizi mutlaka istemelisiniz. Kurşun hurda kg fiyatı için aramanızı bekliyoruz.