Hurda Metal Alımı

Hurda Metal Alımı

Metal hurdalar,  çelik hurda ,  hurda demir ,  krom hurda ,  alüminyum hurdası ,  bakır hurda ,  kurşun hurda ,  nikel hurda ,  pirinç hurda  gibi, tüm metal hurdaları kapsamaktadır. Sanayide metaller, her birinin kendi özelliklerine göre çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca metaller birbirleriyle alaşım oluşturarak kullanılmaktadır. Örneğin bir metal alaşıma bakır eklenerek pirinç gibi yumuşak bir metal elde edilebilir. Ya da Demir'e krom eklenerek çelik gibi daha sert bir metal üretilebilir.

Tüm metal hurda çeşitlerinde hizmet vermektedir. Metal hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize anlık olarak takip ettiğimiz, İstanbul hurda borsası fiyatlarıyla, hızlı ve nakit olarak metal hurdalarınızı alarak hizmet vermekteyiz.

Sektörün büyüyen firması olarak, geri dönüşüme kazandırdığımız metal hurda miktarını göz önüne aldığımızda, sektörün öncü metal hurdacısı olmuş, ve metal fabrikalarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucu gelmiş olduğumuz noktada metal hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle almaktayız.

Metal hurdalarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Ekibimiz yerinde inceleme yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Metal hurdalarınızı satmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan veya whatsapp hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.