Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen alaşımdır. Sarı renkli bir metaldir. Sarı pirinç hurda, çinko ve bakır karışımıyla elde edilen alaşımın atıl duruma gelmiş halidir. Pirinç dayanıklı bir alaşım çeşididir. Çoğunlukla hurda sarı levha, çubuk, boru veya tel şeklinde karşımıza çıkar. Altına benzeyen rengi sebebiyle sarı hurda olarak bilinir. Hurda sarı kızıl diğerlerinden daha değerlidir. Sarı musluk hurdası piyasada en çok alınan hurdalar arasındadır.

Hurda Sarı Alımı

Sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz. Özellikle kızıla yakın renklerdeki sarı hurdası kıymetlidir. Çünkü renginin kızıllık derecesi muhteviyatındaki bakır oranının çokluğuna delalettir. İçerisindeki bakır yüzdesi arttıkça sarı hurdanın değeri yikselir. İstanbul hurdacı firmamız Ezel Hurda, hurda sarı alım satımı işleriyle uğraşmaktadır.

Sarı Hurdası Alan Fabrikalar

Hurda sarı uzun ömürlüdür. Metaller arasında korozyona uğramayan bir hurda çeşididir. İletkendir. Endüstrinin bir çok alanında kullanılmaktadır. Su tesisatı hurdası, hurda sarı musluk alımı yapıyoruz. Su saatlerinde, bazı tip soğutucularda, elektronik eşyalarda hatta süs eşyalarında hurda sarı bulmak mümkündür.

Hurda Sarı Alan Hurdacı

Günümüzde üretime dayalı sanayinin çoğu alanında kullanılmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için piyasası oturmuştur. İstanbul'da sarı pirinç alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda sarı alanlar içerisinde en yüksek fiyat teklifini biz veriyoruz.

Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Zamana yenik düşen sarı pirinç malzemeleri çöp olmaktan kurtarıp, geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırıyoruz. Sarı pirinç hurda alınır. Biriktirilen hurda sarılar fabrikalarda yeniden kullanılabilir malzemeler üretebilmek için hammaddeye çevrilir. Gelişen teknoloji sayesinde hurda sarı hammadde ihtiyacının %50'den fazlası sarı pirinç hurdası ile karşılanmaktadır.

Hurda Sarı Alan Firmalar

Sarı pirinç hurdası alan hurdacı firma olarak yerinizden alım gerçekleştiriyoruz. Hurda sarı satışı yapmak için ürünlerin fotoğraflarını çekerek bize göndermeniz yeterlidir.