Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı pirinç alan hurdacı firmamız, Ezel Hurdacılık hurda sarı alımı yapıyor. İstanbul genelinde sarı pirinç hurdası için en yüksek fiyat seklifi sunuyoruz. Hemen bizimle iletişim kurarak, yüksek fiyatlarla hurda sarı alım ekiplerimize ulaşın. Sürümden kazanmayı prensip haline getirmiş olan hurdacı firmamız, müşterinin kazanmasını ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda İstanbul hurda sarı piyasası yakından takip edilmekte ve daha yüksek fiyatlar oluşturulmaktadır. 

Hurdacılar için önemi son derece yüksek olan sarı pirinç hurdası için yerinden alım gerçekleştiriyoruz. Hurdanızın değerini nakit olarak kapınızda ödüyoruz. 

Hurda Sarının Kilosu Kaç Para? Fiyatı Ne Kadar?

Her ne kadar sarı pirinç hurdası için bir fiyat listesi oluşturmuş olsak da piyasadaki arz-talep dengeleri nedeniyle fiyat listeleri sürekli değişiyor. Güncel hurda sarı fiyatı öğrenmek için bize ulaşmanız gerekiyor. Doğrudan telefon ederek veya whatsapp ile mesaj yazabilirsiniz. Hurda sarı alan hurdacı firmamızla hurda ticareti yapmanız menfaatinize olacaktır. 

Hurda sarı araiş, talaş, çubuk, sarı musluk hurdası, su saati, ms64, ms70 gibi her nevi sarı hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Adresten hurda alarak sizleri tüm zahmetlerden kurtarıyoruz. Hurda çubuk sarı alıyoruz. Çubuk sarı hurda alımı için hemen iletişime geçin.

Güncel Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Araiş MS-64
Sorunuz
Sarı Hurda Arayiş MS-70
Sorunuz
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça
Sorunuz
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı
Sorunuz
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk
Sorunuz
Hurda Su Saati
Sorunuz
Sarı Hurda Radyatör
Sorunuz
Hurda Fosfor Bronz Araiş
Sorunuz

* Anlık hurda sarı fiyatları için lütfen iletişime geçin.