Hurda Sarı Alan Hurdacı

Hurda Sarı Alan Hurdacı

Sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında sarı pirinç hurdasıdır. Halk diline kısaca hurda sarı şeklinde yerleşmiştir. İçeriğinde bakır bulunduğu için değerlidir. İçerdiği bakır oranına göre fiyatı yükselip alçalır. Bakır miktarı arttıkça rengi kızıla daha yakın olmaya başlar.

Pirinç , sarı hurdanın ana maddesidir. Bu alaşım bakır da ihtiva ettiğinden kolayca şekil verilebilmektedir. Sarı hurda geri dönüşüme girdiğinde özellikle hediyelik eşya, süs eşyası gibi sanatsal imalat alanlarında ve kapı kilitlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hurda Sarı Alanlar

Sarı pirinç hurda alan yerler arasında bulunan Ezel Hurda Metal müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizlerin duyduğu güveni boşa çıkarmamak için her gün daha fazla çalışıyoruz. Her ne kadar hurda sarı alanlar içerisinde olsak da fiyat politikamız diğer sarı alan hurdacılar ile farklıdır

Hurda Sarı Alımı

Hurda sarı alımı için size en yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bizden teklif almadan önce dilediğiniz her yerden fiyat sorabilirsiniz. Karşılaştırma yaptığınızda farkımızı anlayacaksınız. Hurdacı firmamız doğrudan fabrikalar ile anlaşmalıdır.

Hurda Sarı Alan Fabrikalar

Sarı pirinç hurda alan fabrikalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde en yüksek fiyata hurda sarı alımı yapmaya başladık. Sarı pirinç hurda alımı konusunda tecrübemize güveniyoruz. Sizin duyduğunuz güven ve yılların deneyimiyle hurda sarı piyasası üzerinde etkili olmaya başladık. Piyasadaki sarı pirinç hurdasının %50'den fazlası elimizden geçmeye başladı. Dolayısıyla kazancımızı bizi tercih eden müşterilerimizle paylaşma kararı aldık. Fiyatlarımızı güncel piyasanın üzerinde tutuyoruz. Birlikte kazanıyoruz.

Hurda sarı pirinç nereye satılır?

İstanbul’da hurda sarı alanlar arasındayız. Sarı pirinç hurdası geri dönüşüm tesisleri ile irtibat halindeyiz. Satın aldığımız hurda sarılar yeniden kullanılabilir hammadde haline getiriliyor. Böylelikle ithalat ve ihracat yapılabilecek hale geliyor. Sarı pirinç hurda alanlar her yıl ülkemizi milyonlarca liralık ithalat giderinden kurtarıyor. Hurdacıların ekonomiye katkısı oldukça yüksek. Haliyle firmamızın katkısı da küçümsenmeyecek kadar fazla. Hurda sarı pirinç alımı için yerinize kadar geliyoruz. Değerini anında peşin parayla ödüyoruz.