Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Hurdalarınız veya nakit karşılığında bina ve tesis yıkımı, fabrika söküm işlemlerinizi çevre ve iş güvenliğini ön planda tutarak yapıyoruz. Bina yıkım işlemleriniz alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra dikkatlice yapılmaktadır.

Hurda karşılığı bina yıkımı, şantiye sökümü, fabrika bozumu yapıyoruz. Yıkım esnasında fabrika üretim bandındaki büyük ebattaki hurdaların oksijen tüpü ile kesim ve parçalama işlerini özenle tamamlıyoruz. Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon çatı sökümü konularında İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz başlıca konular:

  1. Bina, fabrika, tesis yıkım söküm işlemleri
  2. Hurda toplama ve ayrıştırma işleri
  3. Alüminyum, hurda bakır, sarı, kurşun, metal, elektronik, krom, çinko, kablo, karton, naylon, akü ve benzeri hurda alım işlemleri

Detaylı bilgi edinmek için bize aşağıdaki telefon numaramızdan veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bina yıkım firmaları arasındayız. İstanbul'da en iyi bina yıkım hizmetleri için arayın. Hurda karşılığı bina yıkım hizmeti veriyoruz. Tecrübeli yıkım ekibimizle hizmetinizdeyiz. Uzman kadro ve profesyonel araç gereçlerimizle yıkım işleri en kısa sürede tamamlanıyor.

Bina Yıkımı; için gerekli izinleri aldıysanız, gerisiniz bize bırakın. Kentsel dönüşümün artmasıyla bina yıkım işleri hızlanmaya başladı. Ezel hurdacılık her türlü atıl malzemeyi geri dönüşüme kazandırmaya devam ediyor. Yıkım esnasındaki tüm kırım söküm ve parçalama işlemlerini itina ile yapıyoruz.

Fabrika Sökümü Yapılır

Ezel hurda metal sadece hurda alımı ile ilgilenmiyor. İstanbul'da hurdacılık sektörünün tüm gereksinimlerini karşılıyoruz. Şehrin yeniden dizayn edilmesine katkı sağlıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerinde ve komşu ilçelerde bina yıkımı hizmeti yapıyoruz. İstanbul'daki kentsel dönüşüm kapsamında eski binalar yenileniyor. Yapılacak olan yeni binalar için ortam hazırlamak ve araziyi boşaltmak görevimiz. Hurda karşılığı bina yıkımı yaparken ortaya çıkan tüm molozları taşıyoruz. Moloz nakliyesi için ekstra bir firma bulmanıza gerek kalmıyor.

İstanbul Avrupa yakasında bina yıkımı yapılır. Elbette Anadolu yakasında da bina yıkımı yapıyoruz. Çıkan hurda karşılığında bina yıkacak firma arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çıkacak hurdalar karşılığında eski binanızı ücretsiz yıkıyoruz. Binadan çıkacak olan çelik kapı, pvc kapı pencere, mutfak dolapları, cam çerçeve gibi ikinci el olarak değerlendirilebilecek malzemeleri özenle muhafaza ediyoruz. Yıkılan binalardan çıkma kapı pencere ihtiyaçlarınız için irtibat kurabilirsiniz

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava

Bina yıkımı işlerinizi hurdanız karşılığında bedava yapıyoruz. Binanızdan çıkabilecek hurdaları değerlendirmek ve geri dönüşümde kullanmak maksadıyla yıkım işi ücretsiz olarak yapılır. Her türlü pencere demiri, inşaat demiri hurdası, çıkma kapı, asansör kabini, yangın merdiveni gibi değerlendirebileceğimiz malzemenizi önceden söküyoruz. Daha sonra güvenlik tedbirleri eşliğinde bina yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz.